KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14187477
nr 1418 7477
Maria Ginzburg
(f. 1955), Sverige
Landskap. Signerad, daterad 98. Akvarell, bildmått: 36x56cm, yttermått inklusive ram: 52x72cm
Maria Ginzburg, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:34:49
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)